Muzuruk.4rumer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muzuruk.4rumer

muzuruk forum sitesi

PortalliAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hangi Lise?

3 posters
YazarMesaj
e_Rnc
super moderatör
super moderatör
e_Rnc

Hangi Lise? Empty
MesajKonu: Hangi Lise?   Hangi Lise? Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 4:07 pm

arkadaşlar hangi lisede okuyorsunuz?Lisenizin iyi ve kötü yönleri,bahçesi,binası vb nasıl yazalım okey
http://www.muzuruk.4rumer.com
e_Rnc
super moderatör
super moderatör
e_Rnc

Hangi Lise? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Lise?   Hangi Lise? Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 4:14 pm

DaL(denizli anadolu lisesi)ve resmen lisemle gurur duyuyorum.eğitim bakımından Denizli'nin değil Türkiye'nin sayılı okullarından biri.Bahçesi mükemmel ve binası da. bu yıl zaten otomatik kapılar fln da yapıldı.İyice teknolojik olduk.Bu yıl çok fazla disiplinli ama fazla abartak olduk bundan şikayetçiyim.Zaten süt gözüylen bakıyolar bize öyle değiliz resmen zöqq tuvaletleri de çok güzel ayrıca ama bizim binanın tabi yeni gelen çömlerin binası çok kötü bence.Tuvaletleri fln olsun.Gerçi yapıldı mı bilmiyom ama yapılsa haberimiz olurdu.Sonra futbol,basket,voleybol vb. turnuvalar düzenliyoz kendi çapımızda çok güzel valla ben seviyom okulumu.Çok mu övdüm ama zöqq övem yani green

ayrıca çok geniş bahçeli,çok güzel çimlerimiz var.çiçekler fln bahar gelince bi başka oluyor.Meyve ağaçlarımız da var.erik,incir(yeni keşfettik),yeni dünya bilem var bi de küçük kızılcık mı denir ona onlardan var neyse lemm yetti artık pek övüngenim ööö heleloy
SvLy
moderatör
moderatör
SvLy

Hangi Lise? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Lise?   Hangi Lise? Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 4:28 pm

mük okul = Denizli Anadolu Lisesi öö
resmen bahçeyi tarif edecek söz bulamıyom mükeemmel bahçemiz hocalarımız aşşırı tatlı arada gıcık 1-2 tane çıksa da bu sene abartak bi şekilde disiplin var okulda kusuyom sosyal etkinliklerimiz zöq gibi bissürü zaten ayrıca 10 kasım 24 kasım gibi önemli günlerde yapılan gösteriler mük oluyo ama özellikle yasemin hoca hazırladıysa çok güzel akıcı ve kendini izlettiren programlar oluyo abuk gubuk 3-5 şiir insanı baygınlık geçirmekten öldürcek olan konuşmalar olmuyo öö
Her şeyi güzel okulumuz çok seviyom okulumu ö wub
hot-_-ice

hot-_-ice

Hangi Lise? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Lise?   Hangi Lise? Icon_minitimeC.tesi Ocak 19, 2008 10:48 pm

D.A.L öööööö bu forumda bizm okuldn baska okula gidn yok mu hiç öö neyse bence okul ne kadar güzl olsada e_rnc ve svly olmasa hiç bi güzlliği kalmaz bide asker ol var tbi laught3 öööööööö bu yıl hersey daha güzl (birz konu dısına cıktm ama olsn o kadlık artk)
e_Rnc
super moderatör
super moderatör
e_Rnc

Hangi Lise? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Lise?   Hangi Lise? Icon_minitimeCuma Ocak 25, 2008 5:26 pm

lütfen konu dışına çıkmayalım naughty
SvLy
moderatör
moderatör
SvLy

Hangi Lise? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi Lise?   Hangi Lise? Icon_minitimeCuma Şub. 22, 2008 11:45 pm

kızım sevdiğin kişiler yanında olunca samanlık seyran öö
evet tekrar konuya girek ö

Hangi Lise?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-