Muzuruk.4rumer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muzuruk.4rumer

muzuruk forum sitesi

PortalliAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fenerbahçe

2 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
e_Rnc
super moderatör
super moderatör
e_Rnc

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2007 5:11 pm

yeni haberler,transferler,maç sonrası yorumlar,eleştirilen futbolcular,yöneticiler...kısaca fener hakkında herşey buraya lol!
http://www.muzuruk.4rumer.com
SvLy
moderatör
moderatör
SvLy

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2007 8:23 pm

FENERBAHÇE'li olmak yürek ister bu yüreği taşımak ağır bir yüktür ben ise bu yük altında ezilmeye razı bir FENERBAHÇE'liyim... cheers
SvLy
moderatör
moderatör
SvLy

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 2:19 pm

allah bugün maç var çaykurrizeylen... Hadi bakalım inşallah iyi oynar fenerim gerçi güvenimiz tam da... şöle bi 4-5 atsak fena olmaz yani neyse görcez artıkın...
Olele!Olala! Haydi Haydi Bastır Sarı Kanarya!Ölümüne Sevdalıyız Ölümüne Kanarya!!! Olele! Olala! Haydi Haydi Fener Allah Aşkına Bayrağın Dalgalanıyor Taraftarın Aşkıyla!!!!
lol! cheers cheers lol!
e_Rnc
super moderatör
super moderatör
e_Rnc

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 3:26 pm

maç 2-0 bitcek resmen tabikide 2 olan fbm olacak inş. beni yanıltır ve daha fazla atar lol! Twisted Evil
SvLy
moderatör
moderatör
SvLy

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 5:37 pm

inşallah kuzum
biz inandık siz de inanın bizim için bu maçı alınnnnnnn öö
lol! lol! lol!
e_Rnc
super moderatör
super moderatör
e_Rnc

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 12:24 pm

sinirdenn ölükk Suspect 1-1 bitti maç resmen şike var öö ya nasıl olur ya ökezek gibi bide yeniliyodu resmen şikee scratch bounce
SvLy
moderatör
moderatör
SvLy

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimePtsi Eyl. 17, 2007 3:43 pm

harbiden sinirimden geberdim salak bu zico da ya gole ihtiyacın var SEMİH'i 86. dakkada sokuyo movearound neyse önümüzdeki maçlara bakıcaz artık...

YENSEN DE YENİLSEN DE KALBİM HEP SENDE FENERİM!! oleey
SvLy
moderatör
moderatör
SvLy

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 7:04 pm

abowww birazdan İnterle Şampiyonlar Ligi maçı var allhım sen güç kuvvet ver futbolcularımıza öööö bu sefer skor sölemicem uğursuzluk getiriyo ööö

Biri o yana
Biri bu yana
Dursa da dunya
Ne Onemi var
Kanimda FENER
Gonul ne ister
Bizim icin her turlu
EN BUYUK FENER

Alev Alev Ah Her YEr Yaniyor
Benim Kanim SARI LACIVERT akiyor
ay ay ay ay Yer Gok inliyor
Kaldir Kaldir Ellerini Fener Geliyor
Iste Taraftar Iste Sampiyon

Duyulmuyor Sorulmuyor
Nedendir Nedendir Anlasilmiyor
Askim Sana Tukenmiyor
Anla Artik Duy Sesimi
Kalp Dayanmiyor!!!!!!!

Fenerbahçe Fbs Fenerbahçe Fbs Fenerbahçe Fbs Fenerbahçe Fbs
e_Rnc
super moderatör
super moderatör
e_Rnc

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 2:57 pm

dünkü maç tam anlamıyla süperr ve mükemmeldii.Ben hayatımda böyle güzel maç görmedim.Harika oynadık ve hakederek İNTER'i 1-0 malup ettik.Golü attıktan sonra da o kadar çok atağımız oldu ki aslında maç 5-0 gibi bitmeliydi Very Happy deivid süper gölü attı,alex'in asistiyle.Kadro,futbolcular mükemmeldi.
işte ya FENERBAHÇE FARKI afro afro afro Cool Cool Cool yeah yeah yeah oleey oleey oleey

En son tarafından Cuma Eyl. 21, 2007 2:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
SvLy
moderatör
moderatör
SvLy

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2007 2:23 pm

işte futbol işte fenerbahçe resmen ezdik tam şapka çıkarılıcak bi oyun oynadı fenerim deividin golü mükkemeldi zaten sölememe bile gerek yok bütün futbolcular iyiydi resmen ama kezman daha iyi olabilirdi zaten sora onun yerine semih girdi baya pozisyon falan bozdu. Alexle interin kalecisinin sarılması çok tatlıydı hem güzel hem adil hem dürüst oynadı fenerim... luganoyu yicektim gene pörtlek pörtlek bakışlarıyla rakibe geçit vermedi tabi edu da öle... carlos arada klas ve artistik hareketler yaptı canım benim ya çok tatlı gülüşü insanın içini eritiyo... Önder'e arada sırada sinir olsam da o da iyiydi yani en azından öle abartak bi hatası olmadı Deniz bi ara sakatlık geçirir gibi oldu yerde kaldı ama iyileşti inşallah bişi yokmuştur o adam da yarabbim denizlen güreşmeye mi gelmiş anlamadım deniz sağ salim kurtuldu allahtan. Alex cidden çook iyiydi press yaptı arkadaşlarını motive etti ayrıca deivid'in golünün asistini yaptı sahanın kralı heralde oydu aurelio bariz bi golü kaçırdı ama baya top falan kaptı hem ataklara katıldı hem de savunmaya yardım etti. Vederson da başta salak salak vuruşlar yaptı kaleninin yakınından bile geçmeyen ama sora maça alıştı ve baya iyi çalıştı çok şeker bi tipi var zaten boyunsuz gibi yicem onun bi hareketi vardı 4 kişi arasından sıyrılcaktı tam topu çıkaramadı ama yapabilseydi tam olarak süper olcaktı zaten bazı seyirciler de ooo dedi eğer sıyrılsaydı bütün saha inlicekti...
Sözün özü (öö) cidden güzel bi maç oldu harika bi futbol oynayan fenerim 1-0 maçı aldı mutluyuz devamını bekliyoruz fenerimden yeah yeah yeah
SvLy
moderatör
moderatör
SvLy

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimeSalı Eyl. 25, 2007 7:14 pm

resmen anca yazabiliyom pazar günkü bursa fb maçında g*t gibi berabere kaldık allahım 3 gün önce mükemmel bi futbol yonayan takım 3 gün sora nası bu kadar çirkin oynar anlamıyom yorgunluğa versen 3 günde insan dinlenir heralde sinir oldum ya 7 puan mı ne gerideyiz ŞİMDİLİK... umarım fenerim silkelenir de güzel futbolunu her maçta ortaya koyabilir
YENSEN DE YENİLSEN DE KALBİM HEP SENDE FENERİM
e_Rnc
super moderatör
super moderatör
e_Rnc

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimeÇarş. Eyl. 26, 2007 6:19 pm

heh evt Cool önümüzdeki maçlara bakcaz artık...bu yıl da şampiyon fenerbahçem farkı kapatmasını bilir o ööking
e_Rnc
super moderatör
super moderatör
e_Rnc

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 12:21 pm

ya dün yenmişiz ankaragücünü:) 2-0 aurelio ve ali bilginin golleriyle(yanlışsam düzeltin) green ben izlemedim maçı babam söledi ama baya zorlanmışız heralde neyse biz sonuca bakalım green
e_Rnc
super moderatör
super moderatör
e_Rnc

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimePtsi Ekim 01, 2007 3:56 pm

zök gbi resmen en yakın fb maçı ne zman yaw biri haber versin ööö green muzuruk
SvLy
moderatör
moderatör
SvLy

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimePtsi Ekim 01, 2007 5:06 pm

e_Rnc demiş ki:
ya dün yenmişiz ankaragücünü:) 2-0 aurelio ve ali bilginin golleriyle(yanlışsam düzeltin) green ben izlemedim maçı babam söledi ama baya zorlanmışız heralde neyse biz sonuca bakalım green

Abi hakemi alıp testeredeki adama ver gebert öldür hakemi kalleşler ya tamı tamına 5 penaltımızı vermemişler. Ben de izlemedim ama babam dedi ki babam kolay kolay hakemlere falan laf etmez bizde bulur suçu ama o da kızmış baya sinir ya adil olsunlar gs-bjk maçında hiçççç yoktan bi penaltı kazandı gs zart zurt diye gs lehine düdük çaldı hakem adil olsunlar fedarsoyan ve hakem
CENTİLMENCE VE DÜRÜST Bİ LİG İSTİYORUZ !!!!!!!!!!!!!!!!!
keuley keuley keuley keuley keuley
e_Rnc
super moderatör
super moderatör
e_Rnc

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimePtsi Ekim 01, 2007 6:29 pm

SvL-L demiş ki:
e_Rnc demiş ki:

Abi hakemi alıp testeredeki adama ver gebert öldür hakemi kalleşler ya tamı tamına 5 penaltımızı vermemişler. Ben de izlemedim ama babam dedi ki babam kolay kolay hakemlere falan laf etmez bizde bulur suçu ama o da kızmış baya sinir ya adil olsunlar gs-bjk maçında hiçççç yoktan bi penaltı kazandı gs zart zurt diye gs lehine düdük çaldı hakem adil olsunlar fedarsoyan ve hakem
CENTİLMENCE VE DÜRÜST Bİ LİG İSTİYORUZ !!!!!!!!!!!!!!!!!
keuley keuley keuley keuley keuley

evet ya duyun burda svly ı artık duyun onun sesini green laught3 ya evt resmen benim babamda 3 penaltı dedi ama resmen herkes fb ye karşı geçen sene de öyleydi.Şampiyon olmaması için ne dolaplar dönmüştü.Ama noldu sonunda haa naughty heh Very Happy bu senede dönüyor ve dönecek bizim aleyhimize ama zök gibi yine şampiyon olcaz dance lol!
SvLy
moderatör
moderatör
SvLy

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimePtsi Ekim 01, 2007 7:04 pm

SARI
LACİVERT
EN BÜYÜK
FENER
oleey oleey oleey
e_Rnc
super moderatör
super moderatör
e_Rnc

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimeSalı Ekim 02, 2007 6:33 pm

bugün hatta şu ana başladı ve gitmek zorundayım fb-cska maçı var hadi fenerim bee hadii interi yendin bunu da yenersin 3. dk dayız hadi olacak bee lol!
e_Rnc
super moderatör
super moderatör
e_Rnc

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimeSalı Ekim 02, 2007 6:40 pm

ALLAHH BEEE 1-0 OLDU ŞİMDİ 8. DK ALEXİM BENİM BE SÜPER Bİ KAFA VURDUN HAYDİ DEVAM EN BÜYÜK FENERRR ŞAMPİYON FENER ALKIŞLAYIN ULANN ÖÖ NEYSE heleloy heleloy heleloy heleloy
e_Rnc
super moderatör
super moderatör
e_Rnc

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 3:40 pm

zökk yani 2-2 bitti csk maçı olsun ya resmen yeniliyoduk 2-1 son dklarda deivid attı muhteşem bi gol eduyu attırdı golleri hitwall bi da attırma haa ööööö Suspect
SvLy
moderatör
moderatör
SvLy

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimeC.tesi Ekim 06, 2007 7:02 pm

eduya simittttttt ana hayret ettim resmen zico eduyla luganoyu çıkardı aşşırı şaşırdım iyi de yaptı bi kart daha yeseler takım 10 kişi dımdızlak kalakalcedi çok güzel oynıyamasalar da berabere kaldık deplasmanda buna da şükür diyelim önümüzdeki maçlarda iyi olcak inşallah
SvLy
moderatör
moderatör
SvLy

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimePaz Ekim 07, 2007 5:15 pm

dünkü manisa maçı resmen 1-1 bitti izlemedim ben iyi ki de izlemedim sinirimden ölürdüm heralde hitwall hitwall hitwall hitwall hitwall
e_Rnc
super moderatör
super moderatör
e_Rnc

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 3:58 pm

bu ne yaaaa yeter artık yenelim ben bu sene de arabanın penceresinden çıkıp bağıra çağıra dolaşmak kutlamak istiyom zöqqqq aaaa oleey
SvLy
moderatör
moderatör
SvLy

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 7:39 pm

an kuzum resmen yencez artık yeter burama kadar geldi taşcak öö resmen hadin gari adam gibi oynayın da kazanın oleey
e_Rnc
super moderatör
super moderatör
e_Rnc

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe Icon_minitimeCuma Ekim 26, 2007 3:44 pm

öö resmen pek geride kalmışız yazmayalı öö psvle 0-0 berabere kaldık zöq Suspect

Fenerbahçe
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki