Muzuruk.4rumer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muzuruk.4rumer

muzuruk forum sitesi

PortalliAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hayvanlar Alemi

3 posters
YazarMesaj
SvLy
moderatör
moderatör
SvLy

Hayvanlar Alemi Empty
MesajKonu: Hayvanlar Alemi   Hayvanlar Alemi Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 9:50 am

kim hangi hayvanı seviyo hangisinden nefret ediyonuz hayvan besliyen var mı Question albino pig cat
ben Hendrix adındaki köpekleri çok severim green bluesaint kedileri uzaktan severim öa ayağıma filan dokunmasına tip olurum huyumdan ölürüm ondan benden ırak tercihimdir öag fear factorde filan fareleri görmeye de pek dayanamıyom kadının biri haşur huşur ellediydi valla içimde bir kusuşla takdir ettim geek
ama her hayvanın da bi özelliği bi güzelliği vardır sonuç olarak hayvanları sevelim orman yeşili giyelim öööööö green
e_Rnc
super moderatör
super moderatör
e_Rnc

Hayvanlar Alemi Empty
MesajKonu: Geri: Hayvanlar Alemi   Hayvanlar Alemi Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 12:07 pm

laught3 laught3 laught3 laught3 manyax bu ne biçim başlık anuumm.ben köpek severim tüylü büyük olcak küçük sevmem.kedileri hiç sevmem ama merhametim vardır öö.yılandan korkmam fareden korkmam ama kırmızı gözlülerden iğrenirim.kuş severim karınca severim böcek sevmem önceden çok korkardım şimdi nerdeyse hiç korkmuyorum ama hayvan gibilerden korkarım tabiki ööö abarttım onun dışında severim yani hayvanları horoz sevmem ötüşünden nefret ediyorum büyükbaş severim küçükbaş da severim ööööööö lol!
http://www.muzuruk.4rumer.com
stella_ovunc

stella_ovunc

Hayvanlar Alemi Empty
MesajKonu: Geri: Hayvanlar Alemi   Hayvanlar Alemi Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 6:14 pm

ben golden retviever ları çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorummmmmmmmmm wub wub wub ressmen google dan bakınn mük bi köpek yaaa ressmen büyüyüncee allccaaamama yavru alcam bana alışsın diyeee tarif ediyim böle açık kahverengi turuncu karışımı bi rengi var beyazı da oluyo böle tüylü tüylü yumuşacık bi köpüş yaa çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook tatlıııııııııııı blush blush blush

Hayvanlar Alemi
1 sayfadaki 1 sayfası